• Univerzita 3. věku při VŠCHT Praha

     

    Vítejte na stránkách Univerzity 3. věku na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze. Tento webový portál byl zřízen v rámci projektu organizovaného Asociací univerzit 3. věku a financovaného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Jeho smyslem je soustředit na jednom místě všechny důležité informace o tomto studiu, jeho náplni, organizaci a průběhu a zpřístupnit je pomocí internetu široké veřejnosti. Bude sloužit i k distribuci studijních materiálů připravovaných pro studenty jednotlivých kurzů. Do budoucna počítáme s tím, že funkce portálu do budoucna rozšíříme také o možnosti oboustranné komunikace, diskusní fóra a podobně.

Přeskočit: kategorie kurzů

Kategorie kurzů


Přeskočit: novinky a oznámení

Novinky a oznámení

Obrázek: Iva Nachtigalová
Zprovoznění serveru U3V VŠCHT Praha
autor Iva Nachtigalová - úterý, 5. leden 2010, 11.56
 
Dne 20. prosince 2009 byl spuštěn tento portál. Až do odvolání je web určen pouze k testovacím účelům.
 

Přeskočit: Navigace

Navigace

Přeskočit: Nevíte si rady?

Nevíte si rady?

Máte zájem o studium univerzity třetího věku a chcete se dozvědět více o kurzech, které pořádá VŠCHT Praha? Vstupte do libovolného kurzu kliknutím myši, a to bez přihlášení jako host (v režimu pouze pro čtení), a pročtetě si základní informace o kurzech včetně podmínek přijetí k jejich studiu.

Navštěvujete některý z kurzů a chcete mít přístup k organizačním informacím, studijním materiálům, diskuzním fórům apod.? Přihlašte se a vstupte do kurzu kliknutím myši. Jméno a heslo pro přihlášení Vám přidělí vyučující kurzu během prvních dvou týdnů výuky v 1. semestru a budou platné po celou dobu Vašeho studia university třetího věku.

Už jste některý z kurzů absolvovali a zajímáte se o novinky či plánované akce týkající se absolventů? Rádi byste komunikovali s bývalými studenty - kolegy prostřednictvím diskusních fór? Po přihlášení se formálně zapište do Klubu absolventů daného kurzu tlačítkem Ano.

Přeskočit: Přihlásit sePřeskočit: Hlavní nabídka

Hlavní nabídka

Přeskočit: Kalendář

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Přeskočit: Připojení uživatelé

Připojení uživatelé

(posledních 5 minut)
Žádný